Ziemas čempioni – Vaišļa un Dzelde

Par Latvijas amatieru Ziemas čempionāta uzvarētājiem kļuva Anda Vaišļa un Ģirts Dzelde, nokārtojot savas pilnvaras trīs dienu ieskaitē Tenerifes laukumos, Kanāriju salās, Spānijā.

COVID 19 apstākļi Ziemas čempionātu golfā samocīja, taču marta trešajā nedēļā turpat trīs desmiti dalībnieku, atrada iespēju, lai vienotos kopējā pasākumā un nepārtrauktu vienu no solīdākajām Latvijas golfa tradīcijām. Spēlēts tika izcilos laika apstākļos un labos laukumos – “Las America” un “Costa Adelje”. Pirms pēdējās spēles dienas abi potenciālie čempioni – Anda Vaišļa un Ģirts Dzelde – pār sekotājiem bija iekrājuši solīdu pārsvaru, attiecīgi 12 un 14 sitienus, kas arī nodrošināja viņiem dominanci līdz pat pēdējai bedrītei. Dāmu konkurencē aiz Andas otro vietu izcīnīja Marija Hristenko, trešā – Aija Veisa, kungiem – neapstrīdot Latvijas tenisa leģendas Ģirta veikumu, otrais – Lauris Mežsargs, bet trešo vietu ieguva Miks Vaišļa un Uldis Dzenis. Sadalot spēlētājus handikapu grupās, tika noskaidroti uzvarētāji arī Ziemas kausa izcīņā. HCP grupā no 0 līdz 12,4 atkal vinnēja Dzelde, otrais – Mežsargs, trešais – Mareks Nemme. HCP grupā 12.5-24,5 pirmais Dzenis, otrajā un trešajā vietā atstājot Vaišļas – Miku un Andu. HCP grupā 24,5-36 uzvarēja Visvaldis Klintsons, otrā – Liene Stūraine, trešā – Anastasija Dzeha. Paldies spēlētājiem, ka atvēlēja savu laiku un līdzekļus, paldies turnīra krustēvam Aināram Počam, kas principiāli neļāva šī gada sacensību idejai palikt pandēmijas ēnā.

Recent Posts

See All

Dalībnieku rekords

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 110 spēlētāju – Ozo Golf Club aizvadīts 2021. gada Latvijas senjoru un midamatieru čempionāts. Lai arī joprojām pastāv ierobežojumi ārvalstu ceļotājiem, sacensībās k