top of page

Golfa klubs ''Viesturi''

Kontaktinformācija

Golfs Viesturi, Mārupes novads,

LV-2166, Latvija

T. +371 2 644 4390

golfclub@golfsviesturi.lv

Sākot ar 1. maiju:

Pirmdienās: 12:00 - 20:00
Pārējās dienās: 09:00 - 20:00

Darba laiks

Līdz 1. maijam:

Pirmdienās: 12:00 - 20:00
Pārējās dienās: 09:00 - 20:00

Apraksts

Golfa laukums saviem apmeklētājiem piedāvā pilnībā aprīkotu 25 hektāru lielu golfa laukumu ar 9 bedrītēm. Laukums sastāv no dažādiem sarežģītības līmeņiem un bumbiņas izspēles taktikām, un būs vienlīdz interesants un aizraujošs gan pieredzējušiem golfa spēlētājiem, gan arī iesācējiem.

Golfa laukums Viesturi atrodas Jaunmārupē, pavisam netālu no Rīgas lidostas. Laukums ir ievērojams ne tikai ar savu pievilcīgo ārieni, daudzveidīgo pakalpojumu klāstu un draudzīgo gaisotni, bet arī ar to, ka tieši šeit savulaik tika izveidots pirmais golfa laukums Latvijā. 

Lai pilnībā apmierinātu savu esošo un topošo apmeklētāju vēlmes, Viesturi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Viesturi viesmīlīgi sagaidīs visus apmeklētājus - arī tos kuri vēl nav aizrāvušies ar šo spēli, bet vēlas labi pavadīt laiku pie dabas. Kluba telpās atrodas mājīgs restorāns, kura šefpavārs patīkami pārsteigs visus pēc aktīvās atpūtas, kā arī piedāvāsim relaksēties kluba saunā.

Jaunākajiem apmeklētājiem ir iespēja jauki pavadīt laiku speciāli uzbūvētā rotaļu laukumā pie pašas kluba mājas. Pieejams ir arī petankas spēles laukums.

Viesturi kluba māja ir lieliska vieta dažādu izglītojošu un izklaidējošu pasākumu rīkošanai. Korporatīvie pasākumi, semināri, sporta spēles vai vienkārša pasēdēšana plašākā draugu lokā - kluba māja ir īstā vieta šādu pasākumu organizēšanai. Kluba telpās atrodas biljarda un kāršu galds, kur viesi var labi pavadīt laiku.

Kluba telpas ir piemērotas līdz pat 150 viesiem. Piedāvājam arī pasākuma dalībnieku ēdināšanu, kuru uzraudzīs un nodrošinās teicams kluba restorāna šefpavārs.

bottom of page