top of page

Izspēlē Latviju 2024 - LGF un Olybet Sports Bar izaicinājums atgriežas!

Updated: May 12

Esam priecīgi paziņot, ka pateicoties lieliskajai spēlētāju atsaucībai pirmajā iniciatīvas Izspēlē Latviju sezonā, tā atgriežas arī 2024.gadā! 


Latvijas Golfa Federācija un DP World Tour partneris Olybet Sports Bar arī šogad ir parūpējšies par iespēju centīgākajiem Latvijas golfa laukumu apceļotājiem doties uz tūres Pro-Am turnīru Parīzes olimpiskajā un Ryder Cup laukumā Le Golf National, lai spēlētu kopā ar pasaules labākajiem profesionāļiem!


Kas Tev jādara?

1) Jāreģistrē vismaz 1 spēli turnīrā vai parastu spēli laukumā (kā to izdarīt vari apskatīt šeit) vismaz 3 no 8 Latvijas golfa laukumiem Golfbox sistēmā līdz š.g. 1.septembrim pl. 23:59.

2) Jāspēlē Olybet DP World Tour Pro-Am Invitational turnīrā Ozo Golfa klubā 2024.gada 8. septembrī.

3) Uzvari un iegūsti vienu no 2 ceļazīmēm uz DP World Tour FedEx Open de France Pro-Am turnīru Le Golf National Parīzē š.g. 9. oktobrī.


Lai kvalificētos Olybet DP World Tour Pro-Am Invitational turnīram, nepieciešams nospēlēt vismaz 3 laukumus. Priekšrocības šī stroke netto turnīrā startā būs spēlētājiem, kuri būs izspēlējuši pēc iespējas vairāk laukumus:

 • 4-5 laukumi: -1 sitiens kvalifikācijas turnīra startā

 • 6-7 laukumi: -2 sitieni kvalifikācijas turnīra startā

 • visi 8 laukumi: -3 sitieni kvalifikācijas turnīra startā


Fināla turnīra balvu sadalījums:

1 ceļazīme turnīra uzvarētājai stroke netto ieskaitē dāmām

1 ceļazīme turnīra uzvarētājam stroke netto ieskaitē kungiem


NB: Lūdzam ņemt vērā, ka, saskaņā ar DP World Tour prasībām, dalībai nepieciešamais handikaps kungiem ir ne augstāks par 18, bet dāmām ne augstāks par 25. Ja tas vēl nav sasniegts, ir pietiekams laiks, lai to paveiktu. Vislabāk - aizvadot spēles Latvijas golfa laukumos! :)

Kas ir iekļauts ceļazīmē?

Dalība 2024.gada 9.oktobra DP World Tour FedEx Open de France Pro-Am turnīrā Le Golf National golfa laukumā Parīzē.

Avio biļetes Rīga-Parīze-Rīga.

Nakšņošana 4* viesnīcā.

Transfēri starp viesnīcu un laukumu.


Izmanto iespēju apceļot Latviju, spēlējot golfu, un vistuvākajā veidā redzi pasaules labākos spēlētājus darbībā leģendārajā Olimpisko spēļu un Ryder Cup laukumā Le Golf National!

Aktīvu atlikušo golfa sezonu vēlot,

LGF un Olybet Sports bar


Iniciatīvas tapšana bijusi iespējama pateicoties R&A atbalstam.

Noteikumi:

 • Dalība atvērta tikai LGF Golfbox handikapu sistēma reģistrētiem spēlētājiem ar aktīvu handikapu un licenci 2024.gadam, kuri uz kvalifikācijas turnīra dienu ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

 • Nosakot nospēlēto laukumu skaitu, vērā tiek ņemti visi spēlētāja reģistrētie raundi no 2024. gada 1.janvāra līdz 2024. gada 1. septembra pl. 23:59.

 • Ceļazīmi ir aizliegts pārdot, atdot vai citā veidā nodot citai personai.

 • Atsakoties no ceļazīmes, spēlētājs nevar pretendēt uz jebkāda veida kompensāciju.

 • Sava gatavība izmantot ceļazīmi spēlētājam jāapstiprina ne vēlāk kā līdz 2024.gada 11.septembra pl. 12:00. Dalību neapstiprinot, spēlētājs atsakās no balvas.

 • LGF patur tiesības veikt izmaiņas kampaņas noteikumos. Ir spēlētāju atbildība regulāri iepazīties ar jaunāko noteikumu versiju.

 • Reģistrācija 8.septembra Olybet DP World Tour Pro-Am Invitational turnīram Jūrmalas Golfa Klubā tiks atvērta 2023.gada 3. septembra pl. 18:00 un būs atvērta līdz 2023.gada 8.septembra 16:00. Turnīram reģistrēties drīkst tikai spēlētāji, kas līdz noteiktajam laikam nospēlējuši un reģistrējuši Golfbox sistēmā raundus vismaz 3 no 8 sistēmā pieejamajiem Latvijas laukumiem. Turnīra maksimālais dalībnieku skaits – 72.

 • LGF un Olybet Sports Bar neuzņemas atbildību par spēlētāju un/vai laukumu novēloti vai neprecīzi reģistrētiem raundiem.

 • LGF un Olybet Sports Bar neuzņemas atbildību par spēles laiku pieejamību vai citiem aspektiem, kas saistīti ar laukumi darbību.

 • Dalībnieki piekrīt, ka LGF ir tiesības pārliecināties par spēlētāja ievadīto raundu patiesumu un, rodoties aizdomām par nepatiesi sniegtu informāciju par aizvadītajiem raundiem, spēlētājam liegt dalību iniciatīvas norisē un cīņā par balvām.

 • Visi LGF lēmumi saistība ar kampaņas norisi, tās rīcībā esošo informāciju par spēlētāju aktivitāti un citos jautājumos ir galēji un nav apstrīdami.

 • LGF Golfbox pieejamie Latvijas golfa laukumi:

Jūrmala Golf Club & Hotel

Ozo Golf Club

Golfs Klubs Reinis

Golfa Klubs Viesturi

Atpūtas parks Avoti

Golfa Klubs Odiņi

Usmas Golfa Klubs

Golfa Kluba Kalnozoli

Comments


bottom of page