top of page

Golfa klubs ''Ozo''

Kontaktinformācija

Mīlgrāvja iela 16, Rīga, LV - 1034

T. +371 28089555

info@ozogolf.lv

Darba laiks

08:00 - 20:00

Apraksts

Ozo Golf Club ir pirmais 18 bedrīšu golfa laukums Latvijā. Ozo Golf Club ir viens no tehnoloģiski modernākajiem laukumiem Ziemeļeiropā, jo tas ir aprīkots ar labu laistīšanas sistēmu (Rain Bird) un kvalitatīvu apkopes tehniku (John Deere).

Laukums piedāvā 18 bedrītes, kuru kopējais garums no profesionāļu izsitienu vietām ir 6400 m. Tas pārsteigs ar savu daudzveidību, jo laukuma arhitekts Robs Svedbergs idejas realizācijā pratis izmantot gan dzimtās Denveras (ASV) kalnainos motīvus, gan pielāgot spēlei plašo Ķīšezera krastu, izveidojot 16 mākslīgos dīķus un 50 smilšu bunkurus.

Kluba mājas priekšā ir izveidots ērts treniņlaukums, spēlētāju rīcībā ir īso sitienu treniņvieta (chipping green) un reljefains ripināšanas treniņlaukums (putting green). Iesācējiem ir iespējams izmantot trenera pakalpojumus, kā arī veidot korporatīvos izklaides pasākumus. Kluba restorānu iecienījuši gan golfa spēlētāji, gan kulinārijas noslēpumu pārzinātāji. Klubs ir veidots pēc privāta/publiska laukuma principa, kur katram interesentam tiek dotas iespējas izmantot laukumu, bet kluba infrastruktūras priekšrocības (ģērbtuve, sauna, baseins, somu noliktava) tikai kluba biedriem.

2002. gadā Ozo Golf Club kompleksu atzina par labāko ainavu arhitektūras projektu valstī. 2004. gadā Ozo Golf Club tika nosaukts starp tiem 365 pasaules golfa laukumiem, kurus laikraksta The New York Times līdzautors un golfa apskatnieks Roberts Sidorskis iesaka apmeklēt, iekļaujot to grāmatā Pasaules golfa laukumi 365 dienās (izdevniecība Abrams, Harry N Inc.).

2005. gadā šī sporta bāze ieguva Latvijas nacionālās sporta bāzes statusu, kļūstot par valsts golfa izlašu mācību un treniņu galveno centru. Ozo Golf Club laukumā notiek visa mēroga Latvijas golfa sacensības un tā sadarbības partneri ir Latvijas labākās kompānijas.

bottom of page