top of page

Forstmane un Lundgrens


Latvijas atklātais amatieru čempionāts trīs dienās Ozo Golf Club laukumā pasniedza tradicionālos golfa spēles elementus – kvalitāti, pārsteigumu, meistarību, jā, bija arī vilšanās un mazas sensācijas ar drāmas elementiem. Lai kļūtu par turnīra labākajiem, vajadzēja spēlēt labi un – ļoti labi.


Dāmu konkurencē vietas labāko trijniekā sadalīja mūsu sparīgās Team Shields uzvarētājas. Latvijas čempione Marija Jučmane (trīs dienu summā – 232 sitienu) šoreiz trešā, pie sevis pārdomājot klupienus turnīra pirmajā dienā, otrā – Katrīna Gustafssone (227). Par uzvarētāju kļuva Laila Forstmane, kas sacensību trešajā dienā nospēlēja laukumu zem PAR (70), tādejādi apliecinot, ka 2019. gada lauri šajā pašā izaicinājumā nav bijuši starpgadījums. Lailas uzvaru izšķirošajā dienā nodrošināja četru bērdiju sērija, bet trīs dienu summā savākti 222 sitieni.

Kungu ieskaitē labākais no pašmāju censoņiem (5. vieta) – piecpadsmit gadīgais Nils Mauriņš, trešajā dienā izspēlējot laukumu ar PAR. Aiz viņa palika Latvijas izlases līderis un Latvijas čempions Nikolajs Keņins. Abiem attiecīgi trīs dienu summā 231 un 236 sitieni. Dominēja kaimiņi: trešais igaunis Rūts Kangusts – 224 sitieni, bet par uzvaru līdz priekšpiedējais bedrītei sīvi cīnījas Latvian Open divkārtējais uzvarētājs lietuvietis Gedimins Markevičus un zviedrs Deivids Lundgrens. Lietuvas spēlētājs 17. bedrītē no tee sitiena raidīja savu bumbu dīķī, tādejādi atrisinot intrigu par labu konkurentam. Trīs dienu summā Markevičus sasniedza 217 sitienus, bet Lundgrens triumfēja ar 215, kas nozīmēja – čempionu kvalitātei vajadzēja spēlēt labāk par laukuma PAR (viņa sasniegtais pa dienām – 71,72,72).


Comments


bottom of page