top of page

Piedalies Latvijas Midamatieru un Senioru atklātajā čempionātā 2023

Updated: May 22, 2023

Latvijas Golfa Federācijas vārdā esmu pagodināts jūs ielūgt uz pirmo no četriem vasaras sezonas turnīriem – Latvijas Midamatieru un Senioru atklāto čempionātu. Esam gandarīti par iespēju turpināt realizēt globālās golfa sabiedrības un organizāciju mērķus Latvijā, kuri citstarp uzsver, ka golfam ir jāturpina būt iekļaujošam un atvērtam sporta veidam ikvienam. Manuprāt, tieši šis turnīrs iemieso šīs vērtības visspilgtāk, ļaujot starptautisku sacensību formātā spēlēt dažādu paaudžu golferiem.


Kā jau ierasts, sacensību dienas aizvadīsim sestdien un svētdien, taču tiem, kas ir reģistrējušies turnīram, visu nedēļu no pirmdienas līdz piektdienai ir iespēja izspēlēt treniņraundu Ozo laukumā par īpašo green fee cenu 40EUR.


Sacensību dalības maksa 100EUR.

Dalības maksā iekļauts:

· dalība sacensībās sestdien un svētdien;

· treniņlaukuma bumbas abās sacensību dienās;

· pusdienas sacensību dienās;

· augļi un ūdens sacensību dienās;


Šogad čempionātu atbalsta investīciju grupa MS16 un kopā ar citiem atbalstītājiem parūpēsies par balvām labākajiem un suvenīriem visiem dalībniekiem.

Uz tikšanos laukumā!Jānis Trēgers

LGF prezidents
Play the Latvian Midamateur and Senior Open 2023


It is my honour on behalf of Latvian Golf Federation to invite players from different countries to the first of four summer season events hosted by the LGF – Latvian Midamateur and Senior Open Championship. We are grateful for the opportunity to contribute to golfing world’s shared vision of golf being a truly open and inclusive sport. I believe that this championship illustrates this vision better than any other by allowing to play competitive golf on an international stage to several generations of players.The competition will be played out on Saturday and Sunday as usual, but registered players can play a practice round at the Ozo golf course any day of the week from Monday through Friday. The green fee price for the practice round is 40 EUR.

Championship participation fee is 100 EUR.

The participation fee includes:

· participation in tournament on Saturday and Sunday;

· driving range balls on both competition days;

· fruit and water on competition days;

· lunch on competition days;

Register for the tournament https://tourentry.golfbox.dk/?cid=3771360


See you on the course!


Jānis Trēgers

President of LGF

Commentaires


bottom of page