top of page

Latvijas Ziemas čempioni golfā 2023 noskaidroti

Jau 11. reizi norisinājās Latvijas Ziemas Amatieru čempionāts golfā no 21. - 23. februārim Belekā, Turcijas golfa labākajā kūrortā. Šogad čempionāts norisinājās katru dienu savā laukumā un dāmas ļāva kungiem spēlēt pašiem par sevi. Golferes izbaudīja Cullinan golfa kluba Olympos un Aspendos laukumu burvību un finišēja izcilajā Carya laukumā. Savukārt puiši spēkojās Aspendos, The Pasha un Carya laukumos. Golfs ir spēle, kurā jebkurš sitiens, jebkura bedrīte var atnest un arī atnesa svarīgas izmaņas turnīra tabulā.

Šogad sevi vislabāk un stabilāk parādīja un Latvijas Ziemas čempiones titulu izcīnīja Enija Simanoviča, par 9 sitieniem apsteidzot pagājušā gada Vidzemes Ziemas čempioni Mariju Didier. Trešo vietu godam aizstāvēja Iveta Lopatko. Apsveicam!

Kungiem fināldienas pēdējā flaitā uz tee stājās pagājušā gada Latvijas Ziemas čempions Andris Rībens, Latvijas Ziemas 2015. gada čempions Uldis Sangovičs, Emīls Gustavs Sangovičs un divkārtējais Vidzemes un 2014. gada Latvijas Ziemas čempions Tālivaldis Pētersons. Tālim iekrāti divi sitieni pret Uldi, 7 pret Emīlu un 9 pret Andri. Uz pārgalvībām izaicinošo Aspendos laukumu labāk spēja nospēlēt Pētersons un Rībens, abiem 81 sitiens. Simboliskā tēva un dēla divcīņā labāks izrādījās dēls, tomēr Uldim uzkrātais pārsvars ļāva saglabāt otro vietu. Latvijas Ziemas divkārtējais čempions Tālivaldis Pētersons! Otrajā vietā Uldis Sangovičs un trešajā - Emīls Gustavs Sangovičs. Apsveicam!Comments


bottom of page