top of page

Eiropas Midamatieru čempionāts

Updated: May 12


 

Latvijas Golfa Federācija ir gandarīta un pagodināta par izcīnītajām tiesībām rīkot Eiropas Midamatieru čempionātu, kas ir vēsturisks notikums Latvijas golfā. Turnīrs norisināsies no š.g. 6.-8.jūnijam Jūrmalas Golfa klubā.

 

Eiropas Golfa Asociācijas turnīri ir augstākā līmeņa starptautiskas sacensības golfā, kuru rīkošanu ir iespējams uzņemties nacionālajām federācijām. Šāda līmeņa sacensībām ir potenciāls daudzos veidos pozitīvi ietekmēt ne tikai Latvijas golfa attīstību, bet arī sniegt ekonomisko labumu valstij.

 

Īsumā par turnīru.


Turnīra vecuma grupa midamatieriem gan sievietēm, gan vīriešiem ir 25+. Maksimālie handikapi dalībniekiem ir 3.0 un zemāks vīriešu konkurencē un 6.0 un zemāks dāmām.

Turnīra kopējais dalībnieku skaits ir 144. 54 dāmu konkurencē un 90 kungiem. Sagaidāms, ka turnīra piedalīsies dalībnieki no aptuveni 30 valstīm.

Turnīrs tiks izspēlēts trīs dienu garumā pēc sitienu spēles principa.

Turnīra uzvarētājiem automātiski tiks rezervētas vietas attiecīgā dzimuma Eiropas Amatieru čempionātā un ASV Midamatieru čempionātā.

 

Kvalificēšanās Eiropas Midamatieru čempionātam Latvijas golferiem.

 

Latvijas golferiem Eiropas čempionātā ir rezervētas 5 vietas kungu konkurencē un 1 vieta dāmām. Vietu skaitu noteica Latvijā licencēto spēlētāju skaits ar kvalifikācijai atbilstošu handikapu.

 

Kungiem:

Trim vietām Eiropas čempionātā varēs kvalificēties, balstoties uz uzrādīto rezultātu 2024. gada Latvijas Midamatieru čempionātā (25.-26.maijs, Ozo Golfa klubs), kur LGF apmaksātas vietas Eiropas čempionātā iegūs trīs labāko rezultātu īpašnieki, kas ir Latvijas pilsoņi, un kuriem ir atbilstošs handikaps.

Pārējās divas vietas Eiropas čempionātā tiks piedāvātas spēlētājiem ar atbilstošiem handikapiem, balstoties uz 2023.gada Latvijas Midamatieru čempionāta rezultātiem. Dalības maksa (295 CHF) šīm divām vietām jāsedz pašam spēlētājam.

Ja pēc šāda principa visas vietas netiek aizpildītas, tās tiks piedāvātas spēlētājiem ar atbilstošu handikapu kā LGF wild card.

 

Dāmas:

2023. gada Latvijas Midamatieru čempionāta labākā rezultāta uzrādītāja ar Latvijas pilsonību un kvalificējošos handikapu saņems LGF apmaksātu vietu Eiropas Midamatieru čempionātā.

 

Ar pilnu turnīra nolikumu variet iepazīties šeit.


Iespēja skatīties turnīru klātienē būs bez maksas.

 

Gaidīsim visus Latvijas golfa spēlētājus un līdzjutējus Jūrmalas Golfa klubā!

 

Comments


bottom of page