LV MidAm un Senioru uzvarētāji

Img_0419

Ievietots 2017. gada 22. jūlijā, 07:46

Latvijas golfa vēsturē pirmais midamatieru un senioru atklātais čempionāts ir noslēdzies. Sacensībās piedalījās 59 spēlētāji kuru vidū bija arī nopietna līmeņa ārzemju spēlētāji.

Trīs dienu turnīrā Vilis Krištopans, Latvijas Golfa federācijas prezidents izcīnīja uzvarētāja kausu ne tikai senioru, bet arī midamatieru konkurencē. Midamatieru konkurencē otro vietu izcīnīja lietuvietis Darius Momkus, savukārt trešo vietu ieguva Aleksandrs Pavulāns. Sievietēm pārliecinoši uzvarēja Vineta Ruka. Otro vietu ieguva Daiga Puisīte un trešo - Inga Muciņa.

Savukārt kungiem senioru čempionātā otro vietu ieguva lietuvietis Darius Momkus un trešo zviedrs Jan Larsson. Ivars Ciaguns palika nepārspēts 65+ grupā, bet 75+ ieskaitē uzvarēja Vilnis Baltiņš seniors. Sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Daiga Puisīte.